ANA MENÜ
Site İstatistikleri
Online: 1
Bugün Tekil: 50
Dün Tekil: 113
Toplam: 219771
IP: 54.162.250.227
Yönetim Kurulu Tarihçesi
1992 yılına kadar ilimizde mesleğini icra eden meslektaşlarımız İzmir Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası'na kayıtlı iken Türk Veteriner Hekimleri Konseyi'nin 05.05.1992 tarih ve 33/325 sayılı olurları ile oluşturulan geçici yönetim kurulu üyelerimiz:
 
Oda Başkanı : Keramettin YAREN
Sekreteri : Salih ÇALIŞKAN
Sayman : Ali BASMACI
Üye : Kenan GÜREL
Üye : Yaşar YİĞİT
Üye : Mehmet UTMA
Üye : Önder DOKUMACILAR
Üye : Kemal AKGÖZLÜ
tarafından Denizli Veteriner Hekimleri Odası kurulmuştur.

Geçici yönetim ilk Genel Kurulu olan 10.10.1992 tarihinde kadar devam etmiş ve genel kurul sonucu oluşan yönetime görev devredilmiştir.Genel kurullarımız iki yılda bir eylül ayı içerisinde yapılmaktadır.Odamız kurulalıdan beri 8. genel kurulunu yapmıştır.
Odamızın kuruluşundan bugüne kadar geçen sürede görev alan, hizmeti geçen, tüm meslektaşlarımıza teşekkür eder hakkın rahmetine kavuşan meslektaşlarımıza Yüce Allah'tan rahmet geride kalan ailelerine baş sağlığı dileriz.

ONİKİNCİ DÖNEM YÖNETİM KURULU 01.10.2014
Başkan : Türkay BERBEROĞLU
Sekreter :  Fevzi ÖLMEZ 
Sayman : Şükrü KURAL
Üye : İsa AKKAYA
Üye : Onur ACAR

ONBİRİNCİ DÖNEM YÖNETİM KURULU 26.09.2012
Başkan : M.Ali UZAKGİDER
Sekreter :  Türkay BERBEROĞLU
Sayman : Şükrü KURAL
Üye : İsa AKKAYA
Üye :  Fevzi ÖLMEZ

ONUNCU DÖNEM YÖNETİM KURULU 29.09.2010
Başkan : M.Ali UZAKGİDER
Sekreter :  Fevzi ÖLMEZ
Sayman : Türkay BERBEROĞLU
Üye : İsa AKKAYA
Üye : Şükrü KURAL

DOKUZUNCU DÖNEM YÖNETİM KURULU 09.10.2008
Başkan : M.Ali UZAKGİDER
Sekreter :  Fevzi ÖLMEZ
Sayman : Türkay BERBEROĞLU
Üye : İsa AKKAYA
Üye : Eren YAVUZ

SEKİZİNCİ DÖNEM YÖNETİM KURULU 16.08.2006
Başkan : M.Ali UZAKGİDER
Sekreter : Hasan ÇELİKBİLEK
Sayman : Fevzi ÖLMEZ
Üye : Türkay DİKİCİ
Üye : Eren YAVUZ

YEDİNCİ DÖNEM YÖNETİM KURULU 27.08.2004
Başkan : M.Ali UZAKGİDER
Sekreter : Hasan ÇELİKBİLEK
Sayman : Ali ACEMİ
Üye : Türkay DİKİCİ
Üye : Türkay BERBEROĞLU

ALTINCI DÖNEM YÖNETİM KURULU 03.10.2002
Başkan : M.Ali UZAKGİDER
Sekreter : Türkay BERBEROĞLU
Sayman : Ali ACEMİ
Üye : Osman ÖZKAN
Üye : Salih ÇALIŞKAN

BEŞİNCİ DÖNEM YÖNETİM KURULU 23.09.2000
Başkan : Osman ÖZKAN
Sekreter : Salih ÇALIŞKAN
Sayman : Hasan Tahsin ERKE
Üye : Hasan ÇELİKBİLEK
Üye : Ayhan ÇINAR

DÖRDÜNCÜ DÖNEM YÖNETİM KURULU 01.10.1998
Başkan : Erdal Oymak
Sekreter : Şükran İYİCE
Sayman : Hasan ÇELİKBİLEK
Üye : Ali BECEREN
Üye : Barbaros ŞAHİN

ÜÇÜNCÜ DÖNEM YÖNETİM KURULU 21.09.1996
Başkan : Erdal OYMAK
Sekreter : Rüştü EMİRE
Sayman : Hasan ÇELİKBİLEK
Üye : Osman ÖZKAN
Üye : Faruk GÖKÇE

05.01.1997

Başkan :Osman ÖZKAN
Sekreter :Arhu Aydan KARLIDAĞ
Sayman :Mehmet BUKAN
Üye :Hüseyin DOLAY
Üye :Faruk GÖKÇE

29.11.1997

Başkan :Osman ÖZKAN
Sekreter :Faruk GÖKÇE
Sayman :Mehmet BUKAN
Üye :Hüseyin DOLAY
Üye :Engin YAKUT

İKİNCİ DÖNEM YÖNETİM KURULU 24.09.1994
Başkan : Erdal OYMAK
Sekreter : Ahmet SÜZÜK
Sayman : Hasan ÇELİKBİLEK
Üye : Osman ÖZKAN
Üye : Engin YAKUT

BİRİNCİ DÖNEM (GEÇİCİ) YÖNETİM KURULU 10.10.1992
Başkan : Önder DOKUMACILAR
Sekreter : Erdal OYMAK
Sayman : Kenan GÜREL
Üye : Ali BASMACI
Üye : Mehmet UTMA

Yönetim Kurulu Başkanı Önder DOKUMACILAR'ın 18.01.1993 tarihinde istifasıyla yeni oluşan yönetim :

Başkan : Erdal OYMAK
Sekreter : Mehmet UTMA
Sayman : Kenan GÜREL
Üye : Ali BASMACI
Üye : İrfan HATİPOĞLU