ANA MENÜ
Site İstatistikleri
Online: 1
Bugün Tekil: 9
Dün Tekil: 98
Toplam: 272447
IP: 107.21.16.70
DENİZBANK PROTOKOL ŞARTLARI


Denizli Veteriner Hekimlerine özel fırsatlar Deniz’de!

Size özel hazırladığımız avantajlardan faydalanın, finansal ihtiyaçlarınız çözümsüz kalmasın!

Masrafsız/faizsiz krediden, ücretsiz para transferine birçok avantajdan faydalanmak için siz de Deniz’e girin.

Çünkü hayat Deniz’de güzel!

Transferler Bedava

AçıkDeniz internet bankacılığından, 444 0 804 Kobi Ümit iletişim hattımızdan yapacağınız tüm transferlerinizi ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz.

2 adet otomatik ödeme talimatı vererek Hesap İşletim ücretinden muaf olabilirsiniz.

Masrafsız/Faizsiz Kredi

AçıkDeniz ATM’lerinden İşletme Kart’ınızla Cuma günleri nakit çekin, Pazartesi ATM’den faizsiz, masrafsız geri ödeyin. Veterinerlere hafta sonu faiz almayan Kredili Cari Hesap için siz de Deniz’e girin.

Hem yazarkasa hem POS

İşletme Kart ile aylık 2.000 TL harcama sözü vererek, yazarkasa POS’a ücretsiz sahip olabilirsiniz. Üstelik İşletme Kart ile yazarkasa POS için peşin fiyatına 36 ay taksit imkânı da bulunuyor.

Bunun yanında, aylık ciro taahhüdü ve komisyon oranını seçerek de, yazarkasa POS cihazına ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Son olarak ise cihaz bedelini peşin ödeyerek yazarkasa POS’a sahip olabilir ve uygun komisyon oranıyla çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Yazarkasa POS ürününe sahip olmak için www.denizbankticarikartlar.com web adresi üzerinden başvuruda bulunabilir,  444 0 804 KOBİ İletişim Merkezi’ni de tercih edebilir ya da en yakın DenizBank şubemizi ziyaret edebilirsiniz.

İşletme Kart veterinerlere şart!

İşletme Kart, siz veterinerlere fırsatlar sunan bir platformdur. İşletme Kart ile faturalarınızı ödeyebilir, ihtiyacınız olduğunda nakit çekebilir, internetten ve ATM’den prosedür ve evrak işleriyle uğraşmadan 7/24 taksitli kredi kullanabilirsiniz.

 

İşletme Kart sahibi olmak için ISLETME yazıp,  TC Kimlik numaranızı 4417'ye gönderebilir;  444 0 804 KOBİ İletişim Merkezi’ni arayabilir ya da www.denizbankticarikartlar.com adresinden başvurunuzu yapablilirsiniz.

 

 

 POS Teminatlı Kredi Hesabı

Acil nakit ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz, hesabınızda yeterli bakiye olmasa da kısa vadeli ödemelerinizi yapabileceğiniz Kredili Cari Hesabı'ndan POS alacaklarınızı teminat göstererek %1,50 faiz oranı ile faydalanabilirsiniz.

Birikimlerinizi değerlendirin

Birikimlerinizin değerlendirilmesi konusunu uzman kadromuza bırakabilirsiniz, yatırım fonu, vadeli mevduat, hisse senedi, altın mevduatı ve fazlası şubelerimizde…

Vadeli mevduata özel oranlar dışında, MevduatFon ürünümüz ile tek hesapta çifte yatımı fırsatından faydalanabilirsiniz

Güncel faiz oranlarımıza www.denizbank.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Üretici Kart

Denizli İli Damızlık Sığır Yetiştiriciliği Merkez Birliği ve Denizli Bölgesi Hayvancılık Kooperatifleri Üst Birliği üyeleri ve bankamız müşterisi diğer tüm üreticilerimiz sahibi oldukları Üretici Kartları ile, Veteriner Hekimlerimizin POS makinalarından 5 aya varan vadelerde işlem yapabileceklerdir.