Denizli Veteriner Hekimleri Odası, Veteriner Hekim, Veteriner Hekimlik, Hayvan Sağlığı, Hayvan Tedavisi, Veteriner Odası, Veteriner Hekimler Birliği, Hayvan Sağlığı Hizmetleri, 

Denizli'de Veteriner Hizmetleri, Veteriner Hekimlik Derneği, Denizli Hayvan Sağlığı, Veteriner Hekimlik Mesleği, Veteriner Hekimlik Odası Üyelikleri, Denizli İl Veteriner Hekimleri, Hayvan Koruma, Hayvan Hastanesi,

 Hayvan Sağlığı Eğitimi, Veteriner Hekimlik Mevzuatı, Veteriner Hekimlik Etik Kuralları, Denizli Veteriner Hekimlik Hizmetleri, Denizli Hayvan Hakları, Veteriner Hekimlik Seminerleri, Hayvan Sağlığı Kontrolleri, Hayvan Refahı, Veteriner Hekimlik Eğitimi, 

Denizli Veteriner Hekimleri Odası'na Hoşgeldiniz.

  • Türkçe
whatsapp

Deprem Faaliyetlerimiz

6 Şubatta meydana gelen ve 10 ilimizi etkileyen, asrın felaketi olarak adlandırılan Kahramanmaraş depremi sonrası, tüm Türkiye'nin seferber olduğu yardım kampanyalarına, Denizli Veteriner Hekimleri Odası olarak bizde tüm meslektaşlarımızla el birliği ile destek verdik. Aynı gün akşamında yönetim kurulumuz acil eylem toplantısı yaparak izlenecek yol ve adımları belirledik.

Tüm meslektaşlarımız önceliği insan sağlığı olmak üzere kendi kliniklerinde bulunan beşeri ilaç, ilk yardım, medikal ve sarf malzemelerini odamızda topladı ve odamız Hatay Samandağ bölgesinde oluşturulan Sahra Hastanesine gönderdi.

İlimizdeki tüm meslektaşlarımız ile tam bir koordine halinde çalışarak Denizli Veteriner Hekimleri Odası yardım toplama merkezi haline getirildi ve odamız tarafından toplanan gıda, kıyafet ve bölgede ihtiyaç duyulabilecek tüm eşyalar paketlenerek deprem bölgesine gönderildi. Tabiki mesleğimizin getirdiği sorumlulukarı da unutamazdık. Tüm sorumlulukları üstlenerek bölgedeki tüm canlılar için çalışmalara başladık. 12 Şubaa ilimizde yaptığımız çağrıya Denizli Veteriner Hekimleri Odasına bağlı tüm kliniklerimiz birlik olup, deprem bölgesinden gelen ve tedaviye ihtiyaç olan tüm canlılarımız için ücretsiz tedavi protokolü uygulamaya başladı. Ayrıca bölgedeki veteriner hekim ihtiyacı için aynı gün ekip oluşturduk. Bölgedeki canlılarımız için gerekli mama ve ilaç ihtiyaçları için hızlı şekilde çalışmalar başlatıldı, toplanan ilaç ve mamalar bölgeye gönderildi.

25 Şubatta Mimarlar Odası öncülüğünde yapılan STK temsilcilerinin katıldığı toplantıda deprem bölgesinde yapılan çalışmaların durumu değerlendirilip ilimiz için acil eylem planı oluşturulması kararlaştırıldı. 26 Şubatta, TVHB ile koordine halinde veteriner hekimlerden oluşturulan gönüllü ekibimiz Denizli Veteriner Hekimleri Odasının resmi aracı ile deprem bölgesine gönderildi.

8 Martta Türk Veteriner Hekimleri Birliğinin organize ettiği tüm deprem bölgesini kapsayan incelemeye, Denizli Veteriner Hekimleri Odası yönetim kurulumuz ile birlikte katılım sağlandı.

Son olarak depremzedelere odamız tarafından ilk etapta 50.000 TL daha sonra 27.380 TL bağış toplanarak TVHB'nin hesabına gönderilmiştir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

HADİ KONUŞALIM

   info@denizlivho.org.tr

   (0258) 265 72 73

BİZİ ZİYARET ET

   Atalar Mahallesi 954 Sokak No:7/1 (Çatalçeşme Oda Tiyatrosu Arkası) Pamukkale / DENİZLİ / TÜRKİYE